سامانه بانکداری مجازی و انتقال وجه الکترونیکی

درگاه پرداخت امن اینترنتی و موبایلی

image
درگاه پرداخت اينترنتـي بهبانک سامانه اي اسـت كـه بـا قـادر سـاختن فروشـگاه ها، موسسات و کسب و کارهای اینترنتی برای پذيرش کارت های بانکی جهت خريد و پرداخت آنلاین، همانند پلی مابين فروشگاه هاي اينترنتي، مشتريان و شبکه بانکی، تراکنش های مالی را پردازش و اطلاعات پرداخت اينترنتی را به صورت آنلاین رد و بدل می نمايد.

سامانه بانکداری مجازی و انتقال وجه الکترونیکی ، پرداخت و انتقال وجه را از طریق اینترنت و بصورت آنی ممکن میسازد و جایگزین مناسبی برای شیوه های سنتی نقل و انتقال وجه نقد همانند چک و حواله پولی است. این سامانه روند پرداخت برای خریدهای اینترنتی، سایت های فروشگاهی و حراج ، شرکت هایی که محصولات خود را از طریق آنلاین به فروش میرسانند ، حتی فروشگاههای خارج از یک کشور با تبدیل ارز کشورها و سایر کاربردهای اقتصادی را با دریافت هزینه و یا به صورت رایگان (استفاده از وجه موجود برای فعالیت های اقتصادی و بنا بر سیاست های مالی شرکت ) انجام میدهد. همچنین ممکن است برای انتقال و دریافت پول نیز هزینه ای دریافت دارد که بسته به مقدار پول جابجا شده و یا تعداد و گروه مشتری بنا بر سیاست های شرکت متغیر و قابل تغییر می باشد. هزینه ها بسته به نوع ارز انتقالی، شیوه انتقال، کشور ارسال کننده، کشور دریافت کننده و مقدار پول جابجا شده متغیر هستند. در این سیستم که به اتوماسیون هوشمند همکاری ، بازاریابی و فروش بازاریابان بیمه متصل می باشد ، شرکت ضمن بازگشایی حساب های ارزی و همچنین داخلی خرید های فرد را خارج از کشور با موجودی حساب فرد را فراهم مینماید و ریسک خرید از کمپانی های خارجی مانند ریسک خرید از صرافی ها و همچنین مشکلاتی مانند تحریم و سایر موارد و همچنین بیمه هایی مانند بیمه باربری کالا ، حوادث و ... اطمینان کاملی را برای خرید از سایر کشورها برای ایرانیان فراهم میاورد همچنین برای مشتریان ساکن خارج از ایران که خواهان خرید هر نوع کالا از ایران میباشند نیز شرایط مشابه را فراهم میاورد .... در این سیستم ضمن برشمردن مزایای فوق کاربران با توجه به تصویه حساب های آنی و همچنین با ثبت یک شماره حساب قابلیت اتصال به تمامی بانک های طرف قرارداد و موجود در سیستم (چه داخلی و چه خارجی ) را میابند و در نتیجه تراکنش های ناموفق فروشندگان به حداقل میرسد چرا که سیستم با توجه به تشخیص اتوماتیک درگاه های فعال و کنار گذاشتن اتصال به درگاه های دارای مشکل زمانی باعث جذب مشتریان و فروشگاه ها و سایر ارگان ها میشود ، همچنین با ارائه خدمات درگاه بانک های خارجی و ارائه سرویس های خدمات ارزی و خرید و پذیرش ریسک کار با بانک های خارجی ، خدمات بیمه بدون انجام امور اداری و وقت گیر و ضمن ارائه خدمات گوناگون در دو سیستم موجبات جذب کارگاه ها و کارخانجات و شرکت های بزرگ و کوچک را با جذابیت های بسیار فراهم میکند .

سرعت و سادگی ارتباط با درگاه پرداخت اينترنتی به بانک و سازگاری آن حتی با زبان های برنامه‌نويسی قديمی در کنار پشتيبانی فنی و تکنيکی از پذيرندگان، باعث راه‌اندازی سريع درگاه در وب سايت های متقاضی گرديده است. اگر دنبال مدیریت کسب و کار و تحلیل داده های مشتریان و تراکنش ها هستید می توانید از ما کمک بگیرید.ما به نوآوری و بروزرسانی مداوم و ارائه بهترین تجربه ها برای مشتریان معتقدیم.

به بانک ایرانیان

به بانک با هدف توسعه پرداخت الکترونیکی در فضایی کاملا امن و مطمئن ، با رعایت استانداردهای قانونی و پروتکل‌های امنیتی ، بستری پایدار و مطمئن را برای کسب و کارهای بزرگ و کوچک فراهم نموده است. شما می‌توانید به طور همزمان از چندین درگاه بانکی برای پذیرش پرداخت‌های آنلاین مشتریان خود بهره ببرید.

 • ارائه درگاه بانکی، رایگان و بدون کارمزد
 • تعریف درگاه کاملا اختصاصی با نام کسب و کار شما در بستر شاپرک
 • سهولت در حسابداری و حسابرسی مالی
 • تسویه حساب لحظه ای و خودکار درخواست های بین بانکی پایا و ساتنا
 • مقایسه و تحلیل داده های دریافتی از مشتریان و پیش بینی درآمد آینده
 • پلتفرم یکپارچه و مدرن جهت کسب درآمد
 1. درگاه پرداخت از چند بانک مختلف
 2. کدهای آماده اتصال به درگاه
 3. آرشیو جامع پلاگین ها
 4. اعطای لوگوی تایید حساب
 5. دریافت آنی تراکنش‌ها با تلگرام
 6. آرشیو جامع پلاگین ها

درباره درگاه پرداخت به بانک

به بانک ، خلاق ترین درگاه پرداخت اینترنتی

بدیهی است ایجاد هر کسب و کار آنلاینی دارای مشکلاتی اعم از کدنویسی، طراحی و محاسبات پیچیده ی مالی می باشد که کلیه این موارد با رابط کاربری توسعه پذیر ما قابل حل بوده و این امکان را به پذیرنده می دهد تا صرفا بر روی فروش محصول نهایی خود تمرکز کند.

به بانک، بهترین و آسان ترین راه برای پرداخت در بستر وب،‌ موبایل، کارت، POS و Mobile POS ‎ می باشد ما هر ساله به انتقال راحت و امن میلیاردها تومان کمک می کنیم. هدف ما ساده‌تر کردن مراحل پرداخت و افزایش حداکثری پرداخت‌های موفق در زمان تصمیم‌گیری جهت پرداخت می باشد.

دادو ستد سرمایه ی زندگی است؛ انسان در تمامی مراحل زندگی پیوسته در تعامل با دیگران است. تعامل با افراد به معنی داد و ستد با آن ها است. اندیشمندان دنیای ارتباطات این سرمایه را "تراکنش" می نامند. شرکت ساوا آرمان (سهامی خاص)، از جمله شرکت های فعال در حوزه فناوری اطلاعات، خدمات بانکی و تجارت الکترونیک می باشد. هدف از ایجاد درگاه پرداخت ساوانو شناسایی نیاز های جدید حوزه پرداخت و ارائه خدمات در راستای رفع آنان می‏ باشد. در حال حاضر، با توجه به رشد روزافزون فناوری اطلاعات و ارتباطات و تاثیر چشم‏گیر آن بر حوزه بانکی، خدمات به بانک نیز بر این حوزه متمرکز شده و شامل موارد زیر است.
ناگفته نماند که سبد خدمات ساوانو محدود به موارد فوق نخواهد بود و با شناسایی نیاز های جدید، خدمات جدیدتری به آن افزوده خواهد شد. در صورتی که شما خود نیازی در این زمینه داشته‏ اید، آن را با ما در میان بگذارید. کسب و کارهای نوین امروز نیازمند ابزارهایی هستند تا بتوانند همگام با تغییرات سریع در زیرساخت های بازار پیش بروند و بر مبنای پیشرفت های تکنولوژیک خدماتی در خور را عرضه نمایند.

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتظر نخواهد شد