ویژگی ما

طیف گسترده خدمات مبتنی بر طراحی سایت مانند فروشگاه الکترونیکی ، باشگاه مشتریان ، نرم افزارهای تحت وب ، تجارت آنلاین و نرم افزار های تلفن همراه در ابعاد شرکت های کوچک تا سازمان های بزرگ و پروژه های ملی نقطه تمایز ما با سایرین می باشد .

ویژگی ها

امروزه اصلی ترین و شاید مهمترین انگیزه متقاضیان براي طراحی سایت ، اطلاع رسانی پیرامون شخص ، سازمان یا شرکت مربوطه می باشد . اين اطلاع رسانی به معنای معرفی پیشینه و سوابق ، اهداف و چشم اندازها , معرفی و فروش محصولات یا خدمات و ... در بستر اينترنت است .

طراحی خلاقانه

شاید داشتن یک وب سایت و اطلاع از نیازهای اساسی یک پروژه خسته کننده باشد ، به همین دلیل نت آذر مجموعه ای از خدماتی را که بر اساس نیاز سنجی شرکتهای مختلف مشخص شده را با عنوان راهکار ارائه میکند که با کلیک بر این متن قابل مشاهده است.

طراحی وب سایت واکنش گرا

در طراحی سایت واکنش گرا که Responsive Web Design مشهور است، ساختار لایه‌های سایت به صورت شناور طراحی می‌شود که باعث تنظیم عرض صفحه، سایز متن و ... در ابعاد مختلف می شود که این کار به صورت کاملا خودکار انجام می‌شود.

ویژگی های عالی

بهینه سازی سایت یا سئو همان نوعی بازاریابی اینترنتی می‌باشد که محوریت آن بر آنالیز کلمات کلیدی و قوانین سئو قرار گرفته است. شما با بهینه سازی سایت می‌توانید علاوه بر قرار گرفتن در رتبه های بالای موتورهای جستجو مخاطبان زیادی را جذب سایتتان نمایید.

تحقیق و توسعه

شما برای ورود یا پیشرفت در دنیای تجارت الکترونیک قطعا نیاز یه یک وبسایت مناسب دارید که از طراحی و برنامه نویسی تا پیاده سازی و بروز رسانی آن بصورت مناسبی انجام گرفته باشد و همچنین از آخرین تکنولوژی ها استفاده کند، تا موفقیت شما را تضمین کند .

کدنویسی استاندارد

اگر به دنبال بازدیدکننده بالا و به تبع مشتریان بیشتر برای سایت خود هستید نیاز به بهینه سازی سایتتان برای موتورهای جستجو دارید ، زیرا بیش از 70 درصد بازدید هدفمند سایتها از این راه میسر می شود ، که محوریت آن بر آنالیز کلمات و قوانین سئو قرار دارد .

بازاریابی اینترنتی

اگر به دنبال فروش بیشتر و یا برندینگ هستید بازاریابی اینترنتی یکی از جدیدترین و ارزانترین روش‌ها در مقایسه با بازاریابی سنتی است. سئو، ویدیو مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، ایمیل مارکتینگ و ... سرویس‌هایی هستند که شما را در بیشتر دیده شدن توسط مشتریانتان یاری می‌نماید.

طراحی خلاقانه

نت آذر شرکتی پیشرو در زمینه طراحی وب سایت ، بهینه سازی و بازاریابی اینترنتی می باشد ، نت آذر با طراحی و پیاده سازی بیش از 200 پروژه موفق در این زمینه با هدف توسعه این سرویس ها و به روز رسانی علمی آنها با شتاب بالایی به سمت آینده گام بر می دارد .

طراحی اپلیکیشن موبایل

امروزه با توجه به توسعه گوشی های هوشمند و استفاده روز افزون کاربران یکی از نقاط قوت در توسعه کسب و کار داشتن اپلیکیشن موبایل می باشد، طراحی اپلیکیشن موبایل مبتنی بر اندروید و IOS بصورت کاملا آنلاین با بانک اطلاعات وب سایت، از تخصص های کاسپید می باشد.

راهکارهای مبتنی بر وب

شاید داشتن یک وب سایت و اطلاع از نیازهای اساسی یک پروژه خسته کننده باشد ، به همین دلیل نت آذر مجموعه ای از خدماتی را که بر اساس نیاز سنجی شرکتهای مختلف مشخص شده را با عنوان راهکار ارائه میکند که با کلیک بر این متن قابل مشاهده است